کارشناس خودرو FOR DUMMIES

کارشناس خودرو for Dummies

کارشناس خودرو for Dummies

Blog Article

قیمت‌گذاری به روز و دقیق خودرو، متناسب با نوسانات بازار

همچنین از داشتن وسایل اضافی مثل بالشتک، جعبه دستمال‌کاغذی، کیف، کابل و… در ماشین خودداری کنید. این وسایل تنها موجب زحمت برای کارشناس خودرو می‌شود.

یکی دیگر از مراحل کارشناسی خودرو دست دوم، تست رانندگی است. در این مرحله، کارشناس مسافتی را با خودرو طی می‌کند تا از عملکرد بخش‌های مختلف مثل سیستم تعلیق، ترمزها، فرمان، گیربکس، شتاب‌گیری و… مطلع شود.

می‌توان قصد خرید خودرو داشت و نیاز به کارشناسی خود را احساس نکرد؟ پس اگر درصدد هستید بهترین خودروی نو یا دست دوم مناسب شرایط خود را با آگاهی کامل خریداری نمایید، این مقاله را از دست ندهید.

کارشناسان همراه مکانیک با استفاده از دستگاه ضخامت‌سنج دیجیتال، ضخامت همه قسمت‌های خودرو را به دقت اندازه می‌گیرند. در مواردی که تشخیص لکه‌رنگ با دستگاه امکان‌پذیر نیست، کارشناس رنگ خودرو با استفاده از تجربه خود و دیگر آثار به ‌جامانده روی بدنه، قادر به تشخیص لکه‌رنگ یا قطعات تعویض‌شده خواهد بود.

دفتر بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر اسرائیل اعلام کرد که اسرائیل بر اساس حق خود برای دفاع از خاک و شهروندانش عمل می‌کند.

در این مطلب در خصوص بیمه بدنه یک روزه و شرایط آن به طور کامل توضیح داده شده است.

گاهی پیش می‌آید که شما قصد خرید خودرویی را داشته باشید اما برای اطمینان از صحت و سلامت آن نیاز به یک کارشناس داشته باشید.

کارشناسان خودرو همچنین مدارک قانونی خودرو را بررسی می‌کنند تا از اصالت خودرو مطمئن شوند. بنابراین مدارکی مثل برگ سبز خودرو، کارت ماشین، گارانتی، بیمه‌نامه بدنه، برگه معاینه فنی خودرو، سوئیچ یدکی و برگه خلافی‌ها و پرداخت مالیات و عوارض باید به همراه متقاضی و خودرو، به مرکز کارشناسی آورده شوند.

به دلایل مختلف از جمله تبدیل خودرو به یک کالای سرمایه‌ای، معامله خودرو به یک تجارت پرسود و پرطرفدار تبدیل شده است. البته از آنجا که خودرو در بازار امروز ایران قیمت گراف و توجیه‌ناپذیری دارد، حتی متقاضیان واقعی نیز به‌ناچار به سراغ خرید خودرو دست دوم می‌روند. در حقیقت در بسیاری مواقع حتی خرید خودرو کارکرده به جای خودروی صفر نیز توصیه می‌شود.

علیرضا سلیمی، نماینده تهران در مجلس دوازدهم در گفت‌وگو با رسانه‌های ایران درباره نامزدهای ریاست مجلس شورای اسلامی گفته است که تا این لحظه، محمدباقر قالیباف، حجت الاسلام مجتبی ذوالنوری و منوچهر متکی برای ریاست مجلس دوازدهم اعلام کاندیداتوری کرده‌اند.

همانطور که می‌دانید خودروها دارای دو بیمه‌نامه اصلی به نام بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه هستند.اگر قصد دارید بیمه‌ی بدنه را برای خودروی خود خریداری کنید، باید بدانید که قبل از تنظیم، بیمه‌نامه کارشناس بیمه خودروی شما را بازدید کرده و سلامت آن را می‌سنجد.

انتخاب صفحه کارشناس خودرو کارشناسی تخصصی خودرو «تضمینی»

به ویژه اگر بخواهد از طریق دلالی ماشین اقدام به خرید خودرو کرد.

Report this page